Showcasing research through the screen: The importance of video in science communication

Behind the story of Glorious, scientific poster awarded the Community Choice Award at GACD

How to develop a human-interest story

‘Make It Real | Make It Digital’ Campaign

Vertrouwen en de blockchain

Advertising

Connaxis Best eCommerce Agency

Development

Drie zaken waar je op moet letten bij het vertalen van een website

Digital Marketing

Laat je SEO content bij Connaxis ontwikkelen!

Magento 2 wat kunnen we ermee?

3 SEO veranderingen in 2018 door Voice Search

Digital Marketing

10th Anniversary: Dat vieren we!

Loyaliteit online

Vijf redenen waarom de Blockchain op het punt staat de bubbel der bubbels te worden

Hogere conversie met behulp van real time personalisatie

Hoe Blockchain de wereld zou kunnen veranderen

Development

Een nieuw digitaal thuis voor CONNAXIS

Google Adwords vernieuwd: Ben jij voorbereid?

Advertising

Het verschil tussen online aanwezigheid en online winnen van het internet

Digital Marketing

Let´s Make Magic: De komst van de vertrouwensloze economie

Let's Make Magic: SpaceX

Behandel alle zakelijke notificaties met Yo

Development

Waarom is het belangrijk om aanwezig te zijn op sociale netwerken?

Digital Marketing

Het belang van het aanpassen van de reclameboodschap aan het medium

Digital Marketing

Google Adwords vs. Facebook Ads. Wanneer gebruik je welke?

Advertising

Development

Behandel alle zakelijke notificaties met Yo

Geplaatst op 17 december 2015

Leer hoe je de Yo API integreert om je dagelijkse notificaties te vereenvoudigen.

Introductie
Hier bij Connaxis krijgen we dagelijks notificaties binnen van verschillende bronnen. Nieuwe klanten die vragen om een opdracht via info@connaxis.com of iemand die solliciteert op een openstaande vacature via recruit@connaxis.com. Daarnaast is er een nieuwe design contest van Choosa (een van onze ondernemingen), waar we via Stripe of Paypal betalingen van binnen krijgen.

Het is prettig om alle notificaties in te zien zonder dat ik daar mijn email voor moet gebruiken, of een dashboard of panel voor moet openen. Met Yo ontvang ik de berichten via mijn smartphone en wordt mij snel duidelijk wat er is gebeurd. Daarnaast, is Yo fantastisch!

Lees mee over hoe ik Yo notificaties integreer in mijn dagelijkse workflow. 

Creër een Yo Account
Ga naar https://justyo.co/LOGIN/ en creëer een nieuw account of log in met een bestaande. Klik op de + Add Account knop. Geef het een beschrijvende titel om de notificatie gemakkelijk terug te vinden (Zelf gebruik ik CONNAXIS_CLIENT, CONNAXIS_EMAIL, CHOOSA_STRIPE, CHOOSA_PAYPAL). Erg gemakkelijk in gebruik, een of twee woorden vertellen me precies waar het over gaat. Indien gewenst kan er ook een foto worden toegevoegd. Geef je e-mailadres op zodat het account kan worden hersteld in het geval het wachtwoord is vergeten. De andere velden zijn niet verplicht en kunnen we voorlopig leeg laten. Wanneer het account is gecreëerd, heb je toegang tot de API sleutel. Deze hebben we nodig om een Yo te verzenden vanuit het account.

Behandel alle zakelijke notificaties met Yo

Integreer de Yo API in de programma's
We gebruiken intern vaak PHP, dus ik heb een paar open source libraries gecreëerd als hulp bij het verzenden van Yo's.

De Yo-PHP code is een simpel script van een paar regels waarmee een Yo verzonden kan worden. Deze is te vinden via de volgende link: https://github.com/nanexcool/yo-php. Ook gebruiken we CakePHP voor onze projecten en is er een Yo plugin gecreëerd voor CakePHP. Ondanks dat we deze nu niet gebruiken, kun je hem vinden via https://github.com/nanexcool/yo-plugin-cakephp. Als iemand bijvoorbeeld solliciteert op een vacature, wordt er, door de back-end code van onze website, een email verzonden, update gedaan Salesforce, data opgeslagen, etc. Het ziet er als volgt uit:

<?php
// Agregar el archivo
require('yo.php');
// Consigue tu llave API en dev.justyo.co
$apiKey = 'YOUR_API_KEY';
$yo = new Yo($apiKey);
// Enviar un Yo a un usuario

$yo->user('MARIANO');
// Enviar un Yo con un link a un usuario
$link = 'http://www.connaxis.com/job_applications/12345';
$yo->user('MARIANO', $link);
?>

Als de API sleutel voor een gebruiker van CONNAXIS_CV is en MARIANO de gebruikersnaam, stuurt de eerste $yo->user(‘MARIANO’) een simpele Yo vanuit CONNAXIS_CV. Vervolgens zie ik direct dat er een sollicitatie is verzonden en worden de gegevens bijgewerkt.

Als ik meer data wil verzenden kan ik ook een link met de Yo meesturen. In dit geval, kan ik de URL toevoegen om precies te zien om welke vacature en sollicitatie het ging. Als ik de Yo ontvang en op de link klik, wordt ik in mijn mobiele browser naar de juiste URL geleid.

Doe meer met Yo
Met Yo is nog veel meer te doen! Er kan bijvoorbeeld een locatie met de URL verzonden worden. Op een simpele manier kan er door het combineren van verschillende accounts met links of locaties veel meer informatie verzonden worden.

Laat me weten hoe jij Yo als oplossing gebruikt!

 

Deel dit met je vrienden

Connaxis